Отзиви за Великден в Босна

Мария Петрова:
„Водопадът, който можахме да снимаме спокойно, защото съвсем скоро след това се изпълни с толкова туристи, че едва не се загубихме сред тях ????. Сякаш беше специално подбрано времето за пътуване към обектите, за да ги видим в пълния им блясък.“

Мария Петрова:
„Можахме да надникнем и в пещерата с извора, защото имахме достатъчно време да се насладим на всеки обект и да открием своето кътче.“

Мария Петрова:
„Литература, кино, история, личности... – всичко ни беше поднесено подробно, за да се потопим в духа на всяко посетено кътче.“

Мария Петрова:
„Усетихме и вкуса на 'кулинарния туризъм', а в деня на празника бяхме изненадани с възможността да се 'борим' с яйца по българска традиция. Имам десетки снимки, които ще запазят спомена за едно дълго семейно пътуване, което породи и доста забавни кадри. Благодаря!“

Мария Петрова:
„Вплъбените вярващи и гледката на 'каменния' водопад също ни оставиха без думи. Подробните разяснения за различните религии тук ни помогнаха да разберем...“

Десислава Славчева:
„Една от най-хубавите екскурзии, на които сме ходили. Благодарим, Елена!“

Катя Цветкова:
„Чудно пътуване – маршрут, организация, беседи, програма, комфортно пътуване, хотели – всичко на ниво! Благодаря на Ели и Живко за преживяването, което ни подариха, защото това, което получихме многократно надхвърли това, за което сме си платили ????. И точно като подарък си беше всичко :-). Ще го помним този Великден!“

Пламена Георгиева:
„Изживяхме едно невероятно пътешествие из Босна и Херцеговина. Благодаря от сърце на организаторите за вниманието и позитивното отношение към всички ни ❤️.“

Румяна Хицова:
„Всеки, който е бил с Елена, остава с нея в сърцата!“


Туристическа агенция „Романтика“:
„Супер си, Ели!“

Как да резервирам
Обадете ни се на
За вашето индивидуално пътуване